ДОМАШНЯ ГІДРОПОНІКА

Метод вирощування рослин, іменований гідропонікою, з’явився на території України відносно недавно, але практично відразу заслужив визнання. Рослини вирощені методом гідропоніки відрізняються здоровим і потужним зовнішнім виглядом, добре плодоносять і не схильні до атак шкідників, тому вимагають менше догляду і витрат.

Всі переваги гідропоніки можна звести до наступних пунктів:
Цей спосіб завжди дає 100% -ний результат, в той час як врожай на городі може пропасти через погані погодні умови, паразитів або виснаження ґрунту.
Гідропонікою може займатися будь-яка людина у себе вдома – вона не займає багато місця, не вимагає спеціалізованого обладнання, складних навичок і вмінь.
Економія – достатньо лише раз купити субстрат і не міняти його кожен рік, як землю. Живильного розчину вистачає надовго, не потрібно хімічний захист від комах і шкідників.
Рослини дозрівають і розквітають набагато швидше, ніж якби росли на відкритому повітрі в ґрунті.
Рослина сама бере з поживного розчину рівно стільки корисних мікроелементів, скільки їй потрібно, щоб вирости міцною і здоровою.
Вам не потрібно часто поливати рослини – вода йде дуже повільно, тому ви можете сміливо виїхати на кілька днів, не боячись, що рослини зів’януть. Існують установки, які розраховані на долив води всього раз на місяць.
Знижується ризик «переборщити» з добривами і нашкодити рослині. Поживний розчин не має побічних ефектів на відміну від шкідливих хімікатів, що стимулюють ріст рослин.
Ви можете забути про земельних шкідників і типових захворюваннях садових і городніх рослин.
У процесі пересаджування вам не потрібно звільняти коріння рослини від старої землі, ризикуючи травмувати їх – досить просто підібрати горщик побільше і досипати субстрату.
Багато садівників-любителів цікавляться домашньою гідропонікою з однієї простої причини – це економічно вигідно. Даний спосіб дозволяє вирощувати практично будь-які рослини без особливих фінансових і фізичних витрат.
Виходячи з потреб кожного, можемо запропонувати домашній варіант гідропонної системи.

Безкоштовна консультація