ЦІКАВО!

LED-ферма виявилася в центрі уваги Нобелівського тижня стартапів
Майбутнє харчової промисловості стало темою Нобелівського тижня стартап-проектів Ignitia. Великий інтерес учасників викликала LED-ферма, на якій під світлодіодними лампами і пильним контролем десятків датчиків ростуть рослини. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на сторінку «Сингента Україна» в Facebook.
Представив стартап-проект директор відкритого сільського господарства в Массачусетському технологічному інституті технологій Калеб Харпер. Він переконаний, що саме сенсорне управління гідропонікою і аеропонная система вирощування допоможуть відповісти на питання: «Що станеться, коли ми припинимо бути рабами клімату в сільському господарстві і надамо кожній країні доступ до сприятливим погодним умовам?».
За його інформацією, посіви на гідропоніці і при аеропонной системі, як стверджує К.Харпер, ростуть в 5 разів швидше, ніж на відкритому повітрі, при цьому вимагають на 90% менше води. Все, що діагностується в лабораторії, є через відкриті джерела будь-яких цифрових каналів.
«Ignitia» — ряд стартапів, які здійснять справжню революцію у виробництві продуктів харчування, — впевнено міжнародне співтовариство, яке запевняє: «Те, що станеться в найближчі 50 років, буде визначати, що буде відбуватися з суспільством протягом найближчих 10 000 років».

led-ferma-Ignitia

0 ответы

Ответить


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *