Гроубокси

Гроубокси (англ. Grow box – ящики для вирощування рослин) – обладнання для вирощування гідропоніки, що дозволяє створювати мікроклімат і підтримувати оптимальні умови для розвитку рослин.

Види гроубоксів

Гроубокси стандарт.

Розміри цього гроубокса прагнуть до оптимального значення – 1000х1000х2000 мм. Такі габарити дозволяють без праці розмістити все необхідне обладнання для успішного гроувінга. У просторому боксі зручно працювати з рослинами (видаляти зайве листя, підрізати, загинати, правильно формувати рослини), простіше підтримувати необхідний рослинам клімат і боротися зі шкідниками та хворобами. Дані розміри дозволяють без праці розміститися парі дорослих регулярних фотоперіодічность рослин, які не заважатимуть один одному, особливо на стадії активного зростання. Або декільком автоцветущім.

Гроубокси «стандарт»

Гроукомпакт – це невелика версія гроубокса. У зв’язку з габаритними особливостями він не займає багато місця і зазвичай вбудовується в меблі. Відмінне рішення для невеликих автоцветущіх рослин.

Гроубокси «Компакт»

Стелс – найскладніший і майстерний вид гроубокса. Прихований і непомітний, при цьому володіє всіма перевагами компакт-гроубокса, традиційно володіє світло-і шумоізоляцією. У Росії користуються популярністю два види стелса: в комп’ютерному корпусі і в акустичній колонці.